I. Dodacie lehoty

  1. Po obdŕžaní objednávky Vám bude tovar dodaný v čo najkratšom termíne. Objednávky vybavujeme spravidla do 24 hodín, pošta Vám zásielku doručí do 1-3 pracovných dní, ak je tovar ihneď k odoslaniu. Ak tovar doskladňujeme doba dodania je 4-10 pracovných dní. Pri nečakaných okolnostiach sa môže doba dodania predĺžiť. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť objednávku. 
  2. Termín dodávky tovaru bude vždy oznámený spotrebiteľovi pri potvrdení objednávky. Po odoslaní vašej objednávky, Vám pošleme potvrdzujúci mail, v prípade, že Vám tovar do 10 pracovných dní od odoslania nebude doručený, kontaktujte nás. Pomocou čísla zásielky, ju nájdeme a problém vyriešime.
  3. Vo veľmi výnimočných prípadoch, keď niektoré druhy tovarov nie sú skladom, a nie sú k dispozícii ani u výrobcov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia.

II. Cena, platobné podmienky a prepravné

  1. Cena produktu je stanovená cenníkom predávajúceho. Ceny uvedené v cenníku môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmeny cien a tovaru v nadväznosti na zmeny cien výrobcov, dovozcov a pod. Platná cena produktu bude vždy oznámená pri potvrdení  objednávky. Všetky ceny na webovej stránke www.aleshafashion.sk sú uvedené v eurách.
  2.  Spotrebiteľ uhrádza platbu prevodom/vkladom na účet predávajúceho alebo priamo na Slovenskej pošte úhradou dobierky.
  3. Doprava vrámci SR je ZADARMO.
  4. Objednávku nad 100 eur je potrebné uhradiť vopred na bankový účet. Objednávky nad 100 eur na dobierku nezasielame.